Razer Starcraft II Messenger Bag (İnanılmaz çanta!!!)

Arkadaşlar… Bu blog yazısında biraz farklı olacağım. Orgazm sonrası bir gevşeme olur ya hani, işte öyle bir ruh hali ile… Razer denen firma bir ürünler yapmış, bir ürünler yapmış… Ben de diyorum neden bu kadar pahalı bunlar… Gelince anladım. Şimdi de size anlatacağım. Yorum yapacak bir şey yok, sadece aktaracağım. Evet hiç bir şeyi beğenmeyen ben, söyleyecek söz bulamadı.

Çanta… Yan laptop çantası, ben genelde gündelik hayatta bir sürü ıvır zıvırım olduğu için ve pipo taşımak zorunda olduğum için kullanıyorum.

Fotoğraflar konuşsun:

lÇantanın üzerinde tüm Kore halkının ve bizim milli yengemiz Infested Kerrigan var. Gönül isterdi ki Terran falan da olsun ama Razer bu şekilde uygun görmüş. Diğer Starcraft 2 lisanslı ürünlerini görünce anlayacaksınız.

Çantanın kapağını açınca muhteşem logo karşımıza çıkıyor. Kapak hem geçmeli plastik, hem de cırtcırtla desteklenmiş.  İçinde anahtar bağlamak için çıkana bakınız!

Kapağın içi ise muhteşem kalitede bir baskı ile bize bakıyor.  Ağlamak istiyorum.

Çantanın içinde ise bir laptop gözü bulunmakta. Tek eksiği bu olabilir. Bu parça çıksaydı bunu bir laptop sleeve olarak kullanabilirdik. Üzerinde minik sevimli bir zergling var! Ayrıca arada bir de fermuarlı göz var, içinde kalem koyulacak özel gözler falan var.

Ve ön tarafındaki armaya yakın çekim girmk istedim. Adamlar işlemiş. Detaylar inanılmaz.  Çantanın askısındaki detaylar olsun, uzatma kısaltması olsun, tam geek işi. Her detay düşünülmüş, bizim gibi insanların detay sevdiklerini bilerek yapmışlar.

Evet… Benim görevim burada bitiyor, saygılar Razer, saygılar büyük Blizzard.

Yorumlar

comments

Dederuhi Yazar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.