Efes Pilsen One Love Festival 10 Hakkında Kısa Serzenişler

Artık onuncusunun son festival olmasını dilediğim festival oldu bu. Bir çok kişi bu tutumuma eleştirel yaklaşacaktır evet, ama durun bir okuyun niye.

Şimdi sevgili efes pilsen, 10 kere düzenlemişsin, hani bir hata 1. yapılır tamam olur, 2. yapılır çüş denir ve 3. defa yapılırsa hata bizdedir ya; 10. defa da yapılmaz yahu. Genel olarak Efes Pilsen’in tüm etkinliklerinde görebileceğimiz sıkıntılar var, nedense Efes Pilsen + Pozitif. Aynı şikayetleri Efes Pilsen Blues Festival’da da göreceksiniz çünkü.

 

  • Öğrenci bileti nasıl biter? (bir şeyler yazmaya gerek bile duymuyorum, bu nasıl bir anlayıştır?)
  • Normalde 80TL olan kombine biletin kapıda 95TL olması ile kara borsacıdan ne farkın kaldı Efes Pilsen + Biletix?
  • Sen bira markasısın, bira demek çiş demektir, yıllardır nasıl çözemezsin bunu?
  • Sen bu ülkenin en büyük bira markasısın, acı fıçı bira için o insanlardan aldığın 7TL diğer alkollü içkilere de aldığın en az 20TL ile mi zengin olacaksın? Bu efes pilsenin festivali, biraz durun düşünün yahu. Bu tarz etkinliklerden parasal olarak kâr etme kafası bir tek bizde var heralde.
  • Çeyrek ekmek köfte 10TL, parmak dürüm 9TL, her yemek en az 9 TL. Sen bu ülkenin en büyük bira markasısın, kim bilir ne kadar kira istedin o esnafcıklardan.
  • One Like olayının çalışmaması, telefon çekme sıkıntısı falan farklı konular, ama burada asıl sorun bir Süheyl ile Behzat a dönüşmüş Efes Pilsen ve Pozitif ikilisidir. Nolur artık ayrılın.

Yorumlar

comments

Dederuhi Yazar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.